© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

RollHouse’da İkinci Kutlama

RollHouse’da İkinci Kutlama

Bilkent’in gözde eğlence merkezlerinden Roll House’un sahibi Mert, Sinem Devrim çifti, oğulları Ege’nin ikinci yaş günü kutlandı. 

 

Roll House’da gerçekleşen doğum gününe Devrim ailesi ve ailenin yakın dostları katılırken minik Ege hareketli halleri ve sevimliliğiyle kutlamada ilgi odağı oldu. İkinci yaş günü pastasındaki mumları birlikte söndüren Devrim ailesi Ege’yle birlikte geçirdikleri bu en özel anlarda pastayı da birlikte kestiler.

[nggallery id=980]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.