© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Doğum Günü Sürprizi

Doğum Günü Sürprizi

Can Mücevherat’ın sahibi Yusuf-Ayşe Yıldız çifti yeni yılın ardından evlerinde verdikleri çok özel davette seçkin konuklarını ağırladı.Çoğunluğu milletvekilleri ve bürokratlardan oluşan davetli topluluğuna oldukça şık bir konsept hazırlayan Yıldız çifti ayrıca Mevhibe Loğoğlu’na hazırladıkları sürpriz doğum günü kutlamasıyla da konuklarına hoş anlar yaşattılar. Keyifli sohbetlerle nezih bir akşam geçiren davetlilere ev sahibi Ayşe-Yusuf Yıldız, teşekkürlerini sunarken bir arada olmanın verdiği mutluluğunu davetlilerle paylaştılar.

 


Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.