© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sheraton’da Muhteşem Sünnet

Sheraton’da Muhteşem Sünnet

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden iş adamı Talip – Ceyda Çankırı çiftinin oğulları Kaan Çankırı, Sheraton Ankara’da düzenlenen şık bir törenle erkekliğe ilk adımı attı.

 

 

Sünnet düğününe başta Ankara olmak üzere diğer şehirlerden de çok sayıda davetli katıldı. Kaan Çankırı’nın kirveliğini üstlenen Kadir Özbay ve Çankırı ailesi, konukları balo salonun girişinde karşıladılar. Balo salonunda davetlilerin yerlerini almasıyla Çankırı ailesi özenle süslenmiş balo salonuna giriş yaptılar. Sahneye çıkarak kardeşiyle birlikte özel olarak hazırladıkları dans gösterisini sergileyen yakışıklı Kaan ve anne, babasının sahnedeki dansları konuklar tarafından büyük alkış topladı. Gece boyunca konuklar hareketli parçalarla sahneden bir an olsun ayrılmadılar.

[nggallery id=967]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.