© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Erdoğan Ve Ulum Ailelerinin Mutlu Günü

Erdoğan Ve Ulum Ailelerinin Mutlu Günü

Başarılı sporcu Ertan Buğra Erdoğan ile Aynur Ulum Wishes Garden’da rüya gibi bir düğün ile hayatlarını birleştirdiler.

H2o ‘nun kurucuları arasında yer alan Ertan Buğra Erdoğan ve Aynur Ulum geçtiğimiz Aralık ayında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımlarını atmışlardı. Geçen hafta renkli bir düğün töreniyle davetlilerini kabul eden çift nikah masasına el ele yürüdü. Şıklıklarıyla göz dolduran ikili  misafirler tarafından saatlerce alkışlandı. İlk danslarını konukları huzurunda gerçekleştiren ikili, düğünün ardından balayı adresleri olan Amerika’ya uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.