© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Pia Sera’da Şık Düğün

Ferhat Azizoğlu ve Simge Özkan İncek Pia Sera’da mutluluğa evet dedi.

Pia Sera’da Şık Düğün

İşletmeci Ferhat Azizoğlu ve başarılı Avukat Simge Özkan İncek Pia Sera’da gerçekleşen dillere destan bir düğünle mutluluğa evet dedi.

Beş yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran Simge Özkan ve Ferhat Azizoğlu, Pia Sera’da dostlarının ve yakınlarının katıldığı bir düğünle dünyaevine girdi. 350 kişinin katıldığı düğünde genç çiftin nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Genel Sekreteri Fahri Kasırga üstlendi. Pelin Sirel gelinlik tasarımını tercih eden Simge Hanım, şıklığıyla göz doldurdu. Genç çift düğünün ardından balayı için rotasını Kıbrıs’a çevirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.