© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ayhan Bozkurt Anısına Golf Turnuvası

Ayhan Bozkurt Anısına Golf Turnuvası

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Kurt Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Bozkurt anısına Ankara Golf Kulübü’nde bir turnuva düzenlendi.

Demirören Holding ve Demirören Medya Holding Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Demirören’in eşi Reyhan Demirören’in babası, Kurt Holding Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Ayhan Bozkurt adına Ankara Golf Kulübünde golf turnuvası düzenledi. İş ve siyaset dünyasından yoğun katılımın olduğu turnuvada eğlenceli anların yanı sıra duygusal anlar da yaşandı. Birçok farklı kategoride yapılan turnuvada sıralamaya giren katılımcılar ödüllerini merhum iş adamı Ayhan Bozkurt’un eşi ve çocuklarının elinden aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.