© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sami ve Aegean Band’le Yeni Yıla Merhaba

Sami ve Aegean Band’le Yeni Yıla Merhaba

Osman Aga şarkısı ile bir dönem herkesi kasıp kavuran Sefarad Sami ve İzmir’in kaliteli müzik anlayışı ile müzik yapan Aegean Band Orkestrası Swiss Otel Grand Efes’te yeni yıla merhaba dedi.Yaklaşık 1000 İzmirli 2012’ye veda ederken Sefarad Sami’nin şarkıları ile eğlenceli bin yılbaşı akşamı geçirdi.Farklı müzik türlerini harmanlayan Sefarad Sami ile Aegean Band gece boyunca İzmirlilere müzik ziyafeti çektirdi.En hareketli şarkılardan oluşan repertuarı ile hayranlarının karşısına çıkan Sami herkesin yeni yılını kutladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.