© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Swissotel’de Slovakya Milli Günü

Swissotel’de Slovakya Milli Günü

Slovakya Ankara Büyükelçiliğinin düzenlediği, Slovakya Milli Günü Kutlamaları, Swissotel’de gerçekleştirildi.
Slovakya Ankara Büyükelçisi Milan Zachar’ın ev sahipliğinde Swissotel balo salonunda gerçekleşen Slovakya Milli Günü Kutlamaları her yıl olduğu gibi bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Büyükelçi Zachar’ın eşi Lucia Zachar, kutlamalarda yöresel kıyafetleriyle ve sıcak tavırlarıyla oldukça dikkat çekti. Slovakya mutfağının enfes lezzetlerini açık büfe farkıyla tatma fırsatı bulan davetliler, Slovakya’dan gelen dans ekibinin gösterilerini de hayranlıkla takip etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.