© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

SAK’tan Mavi-Beyaz Konseptli Davet

SAK’tan Mavi-Beyaz Konseptli Davet

Düzenlediği davet, düğün, açılış, şenlik, tören, konser gibi organizasyonlarla adından sıkça söz ettiren, yaratıcı ve deneyimi tek bir adreste buluşturarak Ankaralılar’ın beğenisini kazanan SAK Organizasyon’un kuruluş yıldönümü ve sahibi Alper Kendirli’nin doğum günü, İncek Garden’da gerçekleştirilen muhteşem bir partiyle kutlandı. Alper Kendirli’nin otuz beş, SAK Organizasyon’un ise on dördüncü yılına girdiği geceye, cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı. Mavi beyaz konsepte uygun kıyafetlerle geceye katılan davetliler, havuz başında gerçekleşen partide eğlencenin tadını doyasıya yaşadılar. MİA Organizasyon& Catering’in birbirinden farklı ikramlarının davetlilere sunulduğu gecede, SAK Organizasyonun sahibi Alper Kendirli ve Begüm Uğur çifti, konuklarını kapıda karşılayarak partiye katılanlarla yakından ilgilendiler. Ev sahibi çift gecede ayrıca davetlilerden bu güne özel olarak gelen hediyeleri kabul ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.