© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bahar Demirkıran’dan 3. Diyet Bozduran Yeni Yıl Partisi

Bahar Demirkıran’dan 3. Diyet Bozduran Yeni Yıl Partisi

Ankara’nın ünlü diyetisyeni Bahar Demirkıran’ın her yeni yıl öncesi danışanları için düzenlediği “Diyet Bozduran Yeni Yıl Partisi” bu yıl Kalispera Balık Restaurant’ta gerçekleşti.

 

Sağlıklı ve az kalorili, başarı dolu bir yılın ardından Bahar Demirkıran, ekibi ve danışanları yiyip, içip bol bol dans ettiler. 2011 yılının en iyilerinin de ödüllendirildiği bu gecede 2011’in En Başarılı Danışanı Ödülü’nü 4 ayda 20 kg veren Dr. Şebnem Şakar kazandı. Sürpriz yeni yıl çekilişlerinin de yapıldığı parti, danışanlar için hem güzel hem de motive edici oldu.

[nggallery id=965]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.