© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ankara’yı Isıtan Parti

Ankara’yı Isıtan Parti

More Dergisi’nin beşinci kez düzenlediği “Siyah Yıldızlar” isimli parti cemiyet hayatının ünlü isimlerini bir araya getirdi. 

 

“Siyah Yıldızlar” partisinde siyah rengin asaletine bürünen konuklar gecede eğlencenin tadını çıkardılar. Tepe Prime Hayal Kahvesi’nde gerçekleşen eğlenceli davette ev sahipliği yapan Eda Durkan ve Başak Gökçe davetlilerle tek tek ilgilenerek, örnek evsahipliği gösterdiler.

[nggallery id=978]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.