© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ozan Doğulu’dan Eşine Doğum Günü Partisi

Ozan Doğulu’dan Eşine Doğum Günü Partisi

Ece Doğulu 30. yaşını L’assiette’de kutladı. Aynı gece Ozan ve Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu’nun da doğum günü kutlandı. Geceye Ece Seçkin, Sanem Tezman, Selhan Aloğlu, Hande Gamgam gibi isimler katıldı.

Gece boyunca Doğulu ailesi ve yakın arkadaşları dans edip eğlendiler. Ozan Doğulu eşi için sahnede yer alırken birbirinden güzel parçalar ile katılan konukları eğlendirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.