© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

On İkinci Yaşa Sarayda Görkemli Kutlama

On İkinci Yaşa Sarayda Görkemli Kutlama

Türkiye Engelliler Spor Yardım Ve Eğitim Vakfı (TESYEV) her yıl olduğu gibi bu yıl da gelenekselleşen yıldönümü davetini Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdi.

Bu yıl on ikinci kuruluş yıldönümünü kutlayan vakıf muhteşem bir geceyle konuklarını ağırladı. TESYEV Başkanı Yavuz Kocaömer, Siren Ertan Çarmıklı, Zeynep Üstünel, Renee Saban, Hayati Babaoğlu, Hülya Eltemur ve Berrin Altınöz ev sahipliğinde gerçekleşen davette ev sahipleri konuklarla tek tek ilgilendi.
Sosyal yaşamın birçok ünlü isminin de katıldığı gecede çok sık defile yapmayan Haute Couture modacılarımızdan Siren Ertan Çarmıklı çok özel bir koleksiyonla konukların karşısına çıktı.

Defilede Demet Kutluay, Ebru Şallı, Sinem Güven, Sema Şimşek gibi birçok ünlü isim podyuma çıkarken yaklaşık elli parçadan oluşan koleksiyon ayakta alkışlandı. Defilenin en çok alkış alan mankeni ise Sinem Güven Ersönmez’in kızı Defne Ersönmez oldu. Defne Ersönmez podyumdaki sempatik tavırları ve rahatlığıyla annesi kadar başarılı olacağını kanıtladı. Defile sonrası yapılan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı açık arttırmada ise tanesi 1000 TL’den beş yüz on adet tekerlekli sandalye satılarak 510 bin TL gelir elde edildi. TESYEV Yönetim Kurulu Üyesi modacı Siren Ertan Çarmıklı ise defile sonrası elli parçadan oluşan koleksiyonunun satışa sunulacağını ve 31 Aralık’a kadar satılan her parçanın yüzde onunun satın alan kişi adına TESYEV’e bağışlanacağını konuklara belirtti. Gece efsane sanatçılarımızdan Erol Evgin’in konseriyle devam ederken konuklar geç saatlere kadar salondan ayrılmadılar.

[nggallery id=788]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.