© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sakıp Sabancı Müzesi’nde Ödül Töreni

Sakıp Sabancı Müzesi’nde Ödül Töreni

Bu yıl on sekizincisi düzenlenen “Sakıp Sabancı Sanat Ödülleri”, Sakıp Sabancı Müzesi’nde düzenlenen özel bir davetle sahiplerini buldu. 

Türkan Sabancı, her yıl ödüllerin sahiplerini bulacağı bugünü büyük heyecanla beklediklerini söyledi. Sakıp Sabancı’nın, sanatı ve sanatçıları seven, saygı duyan bir kişi olduğunu dile getiren Türkan Hanım, “Sakıp Sabancı, sanatçıların desteklenmesini çok önemserdi. Sanat ödüllerini onun adına nesiller boyu sürdürmek en büyük arzumuz” dedi.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nin Resim, Heykel ve Geleneksel Türk Sanatları Bölümleri’nden ilk üçe girerek mezun olan dokuz öğrenciye ödülleri, Türkan Sabancı tarafından takdim edildi. Sakıp Sabancı Sanat Ödülleri, sırasıyla Resim Bölümü’nden Gökçe Erhan, Refik Doğuhan Özgün ve Begüm Mütevellioğlu’na, Heykel Bölümü’nden Barış İlkhan, Caner Karakış ve Uğur Savaş’a, Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nden ise Tuğba Başak, Songül Avşar ve Hilal Zeynep Çakın’a verildi.

[nggallery id=787]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.