© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Cemiyet Hayatının Yeni Mekanı Vox

Cemiyet Hayatının Yeni Mekanı Vox

Konuklarına kaliteli müzikler eşliğinde yeme-içme fırsatı sunan ve farklı konseptiyle dikkat çeken Vox Brasserie, düzenlenen özel bir davetle açıldı. 

Hillside Etiler içerisinde hizmet vermeye başlayan Vox Brasserie’nin açılış davetine İstanbul cemiyet hayatının sevilen isimleri katıldı.

İstanbul’da “happy hour”ları ve farklı zaman dilimlerine göre seçilecek müzikleriyle farklı bir konsept yaratan Vox, Belçikalı yeme ve içme danışmanı Şef Gilbert Samanyan danışmanlığında ve deneyimli Şef Aşçı Mithat Morkoç’un yönetiminde sunduğu zengin menüsü ve profesyonel hizmet anlayışı ile konuklarına hizmet vermeye başladı.

Son yıllarda dünyayı etkisi altına alan moleküler gastronominin örneklerinin sergileneceği VOX mutfağı, günün her saatine özel lezzetlerin hazırlanmasıyla da dikkat çekecek.

[nggallery id=789]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.