© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mudo En Büyük Mağazasını Açtı

Mudo En Büyük Mağazasını Açtı

Mudo Concept, İstanbul’daki en büyük mağazasının açılışını alışveriş kültüründe yeni bir sayfa açan Mall of İstanbul’da özel bir davet ile gerçekleştirdi.

Mudo Onursal Başkanı Mustafa Taviloğlu, Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Taviloğlu ve Mudo CEO’su Barış Karakullukçu ile birlikte bu özel gecenin ev sahipliğini yaptılar. Davete cemiyet ve iş hayatının önemli isimleri yoğun ilgi gösterirken, ev sahipliğini üstlenen tüm yönetim ekibi davetlilerle yakından ilgilendi. Davete katılan misafirler, yirmi bini aşkın ürün çeşidinin bulunduğu mağazayı gezerek ürünleri yakından incelerken beğendikleri tasarımları da almayı ihmal etmediler. Geceye katılan misafirler Kargalar Kafeste grubunun müzikleri eşliğinde keyifli bir alışveriş yapmanın tadını çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.