© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mirela Cerica’dan Özel Davet

Mirela Cerica’dan Özel Davet

Ünlü tasarımcı Mirela Cerica, “Date Night” koleksiyonunu Fairmont Quasar İstanbul’da düzenlenen çok özel bir partiyle tanıttı.

Tasarımcının büyük ilgi gören “Mirela Cerica Date Night” koleksiyonu sanat, cemiyet ve modanın ünlü isimlerinin katıldığı bir etkinlikte tanıtıldı. Konuklar, Şef Ercan Yamantürk’ün davete özel hazırladığı menü ve ünlü

DJ Polytox’ın performansı ile muhteşem bir gece geçirdi. Koleksiyon hakkında bir konuşma yapan Mirela Cerica ise her parçanın, aşkın ve güzelliğin yankılarını taşıdığını söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.