© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mazda’ya Taze Kan “SMB”

Mazda’ya Taze Kan “SMB”

Mazda Türkiye’de açtığı yeni bayileri ile hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Ailenin başkentteki son üyesi “SMB” oldu. Mazda ailesinin son üyesi olan SMB’nin Konya yolu mevlana bulvarındaki açılışı yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Büyüyen Mazda’nın yeni yüzü olan SMB, sıfır km araç satış, servis, yedek parça ve 2.el hizmetleriyle Mazda tutkunlarına hizmet verecek. Yoğun katılımın olduğu açılışa iş, sanat ve siyaset arenasından birçok isim katıldı. Konya Yolu Mevlana bulvarında hizmet veren Mazda SMB’nin açılışında Ak parti Trabzon milletvekili Faruk Nafiz Özak, MHP Trabzon milletvekili Koray Aydın, CHP Ankara milletvekili Sinan Aygün’ün yanı sıra sanatçı Cengiz Kurtoğlu yer aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.