© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Teknoloji Devi HP Ankara’da

Teknoloji Devi HP Ankara’da

Dünya teknoloji devlerinin arasında ilk akla gelen markalardan olan HP(Hewlett Packard) Ankara’daki ilk teknoloji mağazasını hizmete soktu. Armada 2’de gerçekleşen açılış iş ve siyaset dünyasını buluşturdu. Tügiad heyetinin katıldığı törene HP ülke müdürü Ertuğ Ayık, 4S bilgi teknolojileri yönetim kurulu başkanı Melih Akyılmaz’ın yanı sıra birçok siyasi isim katıldı. HP’nin başkentteki ilk teknoloji mağazası olan HP’nin açılmasıyla birlikte tüketicileri en son HP ürün ve teknolojilerine doğrudan ulaşabilecek. Açılışta konuşan 4S Bilgi Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Melih Akyılmaz, Ankara’nın ilk HP mağazasını açmanın heyecanını yaşadıklarını belirtirken HP ülke müdürü Ertuğ Ayık ise, HP Teknoloji Mağazaları’nı, müşterilerimize teknoloji tutkumuzu aktarabileceğimiz samimi ve davetkâr bir ortam oluşturma fikrinden yola çıkarak hazırladık dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.