© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Çırağan Et Lokantasına Şık Açılış

Çırağan Et Lokantasına Şık Açılış

Ankara’nın köklü mekanlarından olan, siyaset, iş ve cemiyet dünyasından ünlü isimlerin tercih ettiği Çırağan Et Lokantası düzenlenen özel bir davetle yenilenen yüzüyle ve yeni yeriyle Koç Kuleleri’nde açıldı.

20 Yıl boyunca iş, siyaset ve cemiyet dünyasının uğrak yeri olan mekan 3 yıllık bir aranın ardından yenilenen yüzü ve yeni yeriyle hizmete açılırken konuklar mekanın dekorasyonunu çok beğendiler. Davetin ev sahibi Ankara Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Canip Karakuş konuklarını ağırlarken, kusursuz geçen davetin tüm detaylarıyla bizzat ilgilendi. Davette konuklar Antep mutfağının en özel lezzetlerini sunan Çırağan Et Lokantası mutfağından çıkan birbirinden özel lezzetleri de deneyimlediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.