© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

85.Yıla Özel Bir Sergi

85.Yıla Özel Bir Sergi

Türkiye Yardım Sevenler Derneğinin 85.Kuruluş Yıl Dönümü nedeniyle hazırlanan “Suluboya Ressamları Grubu” sergisi yoğun bir katılımla açıldı.

Pet Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güntekin Köksal’ın açılış konuşması ile başlayan davet de Atatürkçülük ve laikliğe vurgu yapıldı. Konuklar tarafından büyük alkış alan konuşmanı ardından sergiyi gezen konuklara mini bir konser de verildi. Atsuko Suetomi’nin katosuna, kanun ile eşlik Ege Üniversitesi TSM Bölümü Hocası Dr. Halil Altınköprü’nün mini resitali büyük beğeni topladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.