© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

KKTC 40 Yaşında

KKTC 40 Yaşında

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) kuruluşunun kırkıncı yıldönümü sebebiyle, Divan Otel’de bir tören düzenlendi.

İş ile bürokrasi dünyasından önemli isimler ve askeri erkânın katılımıyla gerçekleşen törende Hacettepe Üniversitesi Halk Dansları ekibi Kıbrıs-Türk halk dansları gösterilerini sergiledi. Davette bir konuşma yapan KKTC Ankara Büyükelçisi İsmet Korukoğlu, bu önemli günün tarihe, “Kıbrıs Türklerinin, Kıbrıs adasındaki varlıklarının baki olduğunu tüm dünyaya haykırdıkları gün” olarak not edildiğini belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.