© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Kendi Parasını Çizdi

Kendi Parasını Çizdi

Ünlü ressam Bubi, üzerlerinde kendi portrelerini çizdiği paraları “100 Bubi Parası” başlığı altında Merkür Sanat Galerisi’nde verilen özel bir davetle sanatseverlerin beğenisine sundu.

Bir gün açık kalan “100 Bubi Parası” eserlerine, ünlü koleksiyonerler ve sanatseverler büyük ilgi gösterdi. Bu davetten sonra eserler birçok sanat galerisinde satışa sunulacak. “100 Bubi Parası”nda, ön ve arka yüzünde Bubi’nin kendi portresinin dışında bazılarında da Oscar Wilde, İlhan Berk, Adnan Çoker, Sabri Berkel ve Sabetay Sevi gibi önemli kişilerin ve sanatçıların kolajları yer alıyor.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.