© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Sefirelerin Kahvaltısı

Sefirelerin Kahvaltısı

Ankara’da bulunan büyükelçi eşleri, Avusturalya Sefiresi Neda Alemohammad ev sahipliğinde kahvaltıda buluştu.

Avusturalya’nın Ankara Büyükelçisi Mark İnnes-Brown’ın eşi Neda Alemohammad, büyükelçilik konutunda birçok sefirenin katıldığı bir kahvaltı organizasyonu düzenledi. Kahvaltıya sefirelerin yanı sıra birçok uluslararası misyon temsilcisi katıldı. Kokteylle başlayan etkinlik, Türk kültürünü yansıtan birçok etkinlikle devam etti. Ebru Sanatı örneklerinin ve Türk Halk Oyunlarının sergilendiği etkinlik , kahvaltı organizasyonuyla devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.