© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Düğünde Tanışıp Evlendiler

Düğünde Tanışıp Evlendiler

Dört yıl önce arkadaşlarının düğününde tanışan Diyar Şirin ve Gün Gökkaya Swissôtel Bosphorus’ta şık bir düğün töreniyle evlendiler.

Jones Lang LaSalle’de Gayrimenkul Yatırım Danışmanı olarak çalışan Gün Gökkaya ile Avon Kozmetik’te Pazarlama İletişim Direktörü olan Diyar Şirin Swissôtel Bosphorus’ta düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle evlendiler. 2008 yılında Didem-Can Tüzer çiftinin düğünde tanışan çift geçtiğimiz yıl Ekim ayında aile arasında nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı atmış oldular.

Çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde çiftin nikah şahitliklerini ise Dilara Gökkaya ve Kadri Soydamal üstlendi. Yeni evli çift balayı tercihi olarak Maldivleri seçti.

 

[nggallery id=1213]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.