© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Genç Kalmak İsteyenler İçin OHT Peptide 3

Genç Kalmak İsteyenler İçin OHT Peptide 3

Güzelliğin gözde markası OHT Peptide 3 “Nişantaşı Güzellik Günleri” kapsamında Valikonağı Eczanesi’nde kullanıcılarıyla buluştu. 

OHT Peptide 3 Türkiye Temsilciliği adına organizasyonu gerçekleştiren Özlem Acar, PR dünyasının duayeni Ayşe Azizoğlu ile birlikte, davetliler ile tek tek ilgilendi.  Bu özel günde, gelen konuklar OHT ürünleri ile bakım yaptırma şansını yakaladılar… Türkiye’ye geldiği günden beri sadece eczanelerde satışa sunulan OHT Peptide 3 güzellik günleri Aralık ayı boyunca Türkiye genelinde eczanelerde devam edecek…

[nggallery id=781]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.