© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

CHAMBORD Özlem Süer House Nişantaşı’nda

CHAMBORD Özlem Süer House Nişantaşı’nda

Fransız krallarını ve aristokrasisini yüzyıllar boyunca eşsiz lezzetiyle büyüleyen Chambord, likör severleri ahududunun muhteşem tadıyla “Özlem Süer House Nişantaşı”nda buluşturdu. 

Birbirinden leziz kokteyllerinin tanıtımının yapıldığı geceye İstanbul sanat ve cemiyet hayatından birçok önemli isim katıldı. Eğlenceli geçen partide konuklar muhteşem likörün tadına bakarken Özlem Süer’in muhteşem koleksiyonunu da inceleme fırsatı buldular…

[nggallery id=782]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.