© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yeni Mini’ye Özel Parti

Yeni Mini’ye Özel Parti

Borusan Otomotiv MINI’nin yeni modeli MINI Coupé’nin Türkiye’ye gelmesi onuruna, eski Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda özel bir parti düzenlendi.

New York’un en önemli DJ gruplarından biri olan Misshapes, MINI Coupé lansman partisinde çaldığı parçalarla geceyi hareketlendirdi. Çok sayıda davetlinin katıldığı gecede konuklar yeni model MINI Coupé’yi daha yakından inceleme fırsatı buldular. Gecenin en ilginç sürprizi ise Türkiye Boks Şampiyonlarından Avni Yıldırım ile Dünya Şampiyonlarından Onur Şipal’in gösteri maçının yapıldığı anlar oldu. Partide ülkemizin en iyi grafiti sanatçılarından olan Turbo, MINI Coupé’yi sanatıyla duvarlara resmetti. Gecenin geç saatlerine kadar süren partide konuklar eğlencenin tadını doyasıya,
dans ederek çıkardılar.

[nggallery id=780]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.