© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Forevermark İlk Kez Türkiye’de

Forevermark İlk Kez Türkiye’de

Ülkemizin lider mücevher markalarından Zen Pırlanta, dünyaca ünlü lider elmas markası De Beers Grubu ile işbirliğine imza atarak Forevermark markasını ilk kez Türkiye’ye getirdi.

Dünyaca ünlü lider elmas üreticisi De Beers Grubu’nun pırlanta markası Forevermark, Zen Pırlanta işbirliği ile Türkiye’de ilk kez görücüye çıktı. Zen Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Emil Güzeliş ve Forevermark Başkanı Stephen Lussier tarafından SALT Galata’da düzenlenen davetle Forevermark pırlantaları görücüye çıktı. Cemiyet ve iş hayatının tanınan simalarının katıldığı davette konuklar, pırlantaları yakından incelerken beğendikleri takıları da almayı ihmal etmediler. Gecede gerçekleştirilen imza töreninde konuşma yapan Lussier;Türkiye’de pırlanta konusundaki konumundan ve uzmanlığından dolayı Zen Pırlanta ile çalışmayı seçtiklerini açıklayarak Forevermark’ı ABD, Kanada, Avustralya, Hong Kong, Singapur, Hindistan ve Çin gibi ülkelerden sonra Türkiye’de de sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.