© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Efsane Tenör Büyüledi

Efsane Tenör Büyüledi

Efsane Tenör Jose Carreras, Er-Do-Der yararına İstanbul’da sahneye çıkarak cemiyet ve iş yaşamının önde gelen isimlerine konser verdi.

Zorlu Center PSM’de sahne alan Jose Carreras’a, Türkiye’deki genç meslektaşı soprano Simge Büyükedes ile orkestra şefi David Giménez’in eşlik ettiği gecenin geliri Er-Do-Der’e bağışlandı. Cemiyet, iş ve sanat dünyasının önde gelen simalarının katıldığı gecede dernek üyeleri de tam kadro oradaydı. Ünlü tenor, yoğun ilgi sebebiyle tam beş kez bis yapmak zorunda kaldı. Carreras daha önce, Domingo ve Pavarotti ile birlikte milyonlar tarafından dinlenen “3 Tenors” grubunun bir parçasıydı. Geceye katılan davetliler, bu unutulmaz konseri keyifle izlemenin mutluluğunu yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.