© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Faraway’in İlk Koleksiyonu

Faraway’in İlk Koleksiyonu

Ayşe Boyner, yeni markası Faraway’in ilk koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde görücüye çıkardı.

Ayşe Boyner yarattığı Faraway markasıyla, özgür doğanın ve eskimeyen zamanların ruhunu taşıyan ilk koleksiyonu “I Dreamed of Africa”yı, düzenlediği özel bir davetle modaseverlerin beğenisine sundu. Isola Bomonti’de gerçekleştirilen kendine özgü detaylarıyla uzak coğrafyalarla yakın ilişki kuran Faraway’in “I Dreamed of Africa” koleksiyonunun lansmanında Ayşe Boyner’I dostları yalnız bırakmadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.