© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Eğitim İçin Alışveriş

Eğitim İçin Alışveriş

TED Meşale Çarşısının açılışı, Türk Eğitim Derneğinin gönüllü komitelerinden olan Sosyal Hizmetler Komitesi tarafından gerçekleştirildi.

İki gün süren alışveriş etkinliği, Divan Otel Ankara’da yapıldı. Bu yıl altıncısı gerçekleştirilen Meşale Çarşısı’nda cumhuriyetin yüzüncü yılına özel olarak, katılımcılara hediyeler takdim edildi. Geçen yıla göre ziyaretçi sayısı artan ve konuklara şenlik havası yaşatan organizasyonda Türkiye’nin dört bir yanından seçkin markalar yer aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.