© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Londra’da Yatırım ve Yaşam

Londra’da Yatırım ve Yaşam

Gayrimenkul danışmanlık hizmeti sunan Piccadilly Estates, Londra’da yatırım yapmak isteyen konuklarını ağırladı.

İngiltere emlak piyasasının köklü kuruluşlarından Piccadilly Estates ile, prestijli konut firması Berkeley Group; JW Marriott Hotel Ankara’da yatırımcılarıyla bir araya geldi. MAG PR Solutions tarafından gerçekleştirilen organizasyonda, Londra ve çevresindeki yatırım ve yaşam amaçlı gayrimenkul projeleri hakkında bilgi verildi. Etkinlikte bir konuşma yapan Piccadilly Estates Genel Müdürü Dr. Sinan Düztaş, İngiltere’de konut almanın bu dönemde büyük bir fırsat olduğunu ve Türklerin de burada konut almasının doğru olduğunu dile getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.