© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yeni Tasarımlar Beğeni Topladı

Yeni Tasarımlar Beğeni Topladı

5. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması’nda dereceye giren isimler Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleştirilen geceyle ödüllerini aldı.

Beşincisi düzenlenen yarışma bu sene Emohome, Bürotime, Gentaş, Ersa, Atagür ve Sanset İkoor gibi Türkiye’nin önde gelen mobilya üreticilerinin sponsorluğunda gerçekleştirildi. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın da katıldığı törende, ev mobilyaları tasarımında İhracatçı Birlikleri Büyük Ödülü Serkan Şimşir, Göktuğ Duman ve Bahaeddin Önal’ın olurken, Mutfak-Banyo mobilyaları tasarımında İhracatçı Birlikleri Büyük Ödülü Selçuk Arslan ve Kaan Aşer’e gitti.

 

[nggallery id=1212]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.