© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Tekmen’e Yakışır Düğün

Tekmen’e Yakışır Düğün

MNG Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alaaddin Tosunor ve Figen Tosunor’un kızı Öykü ile RTÜK Uzmanı Sıtkı Tekmen ve Emine Kantar’ın oğlu Mehmet Tekmen muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Bilkent Otel havuz başında gerçekleştirilen görkemli törende Denizbank’ta yöneticilik yapan Mehmet Tekmen ve Shell’de satış sorumlusu olan Öykü Tosunor’un nikah şahitliklerini Mehmet Nazif Günal ve Turgut Özakman üstlendi.

Bir buçuk yıllık aşklarını resmiyete döken çiftin bu mutlu gecesinde başkentin seçkin simaları yer aldı. Ankara’nın sevilen isimlerinden Mehmet Tekmen neşeli tavırları ile ilgi odağı olurken, Öykü Tosunor da güzelliği ve zarafetiyle konukları büyüledi. Düğünde sahne alan Sosyete Pop Orkestrası eşliğinde oldukça eğlenceli vakit geçiren davetliler, unutulmaz bir gece yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.