© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Avrupa’da Mavi Tur

Avrupa’da Mavi Tur

Lamphouse Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Türkoğlu ve Bilkent Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü mezunu Elif Ulusoy, Sheraton Otel’de gerçekleştirilen muhteşem bir düğünle mutluluğa imza attılar.

İki yıl önce arkadaş ortamında tanışan çiçeği burnunda çift, bir yıl önce de Hilton Otel’de nişanlanarak evliliğe ilk adımı atmışlardı. Gece için hazırlanan şık salona, çok sayıda konuğun alkışları eşliğinde giren çiftin nikah şahitliğini ise Erkan Mumcu, Mehmet Timur ve Atilla Pozan yaptı. Genç çift balayını geçirmek üzere, düğünün ardından Avrupa’da mavi tura katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.