© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Tatlı Bir Düğün

Tatlı Bir Düğün

Qrabiye’nin sahibi Tuba Erdem ve Dalyan Balıkçılık’ın ortaklarından Dinçer Atılgan gerçekleşen muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler. Büyükhanlı Park Otel’de gerçekleşen rüya gibi düğüne katılan konuklar şık kıyafet tercihleriyle göz kamaştırdılar. Davetlilerin salondaki yerlerini almasıyla gelin ve damat sahneye gelerek bu anlamlı günün ilk dansını gerçekleştirdiler. İki buçuk yıl önce tanışan çift, evlilik yolunda ilk adımı Temmuz ayında nişanlanarak atmışlardı. Görkemli düğünün nikah şahitleri Yekta Güngör Özden ve Feryal Çetin Gürelik oldular. Muhteşem düğün ardından çiftin balayını geçireceği adres ise Kıbrıs’tı.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.