© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyeti Buluşturan Düğün

Cemiyeti Buluşturan Düğün

Türkiye Ekonomi Bankası’nın ortaklarından Çolakoğlu Ailesi’nin oğlu Mehmet Çolakoğlu ile Maya Holding’in sahibi Esra-Nuri Özsüer çiftinin kızları Selin Özsüer Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen görkemli bir düğün töreniyle evlendiler.

Geçtiğimiz Temmuz ayında aile arasında nişanlanarak evlilik yolunda önemli ilk adımı atan çiftin nikah şahitliklerini Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer ve Hasan Çolakoğlu üstlendi.

İş, sanat ve cemiyet hayatının birbirinden seçkin isimlerinin katıldığı düğünde Mehmet Çolakoğlu Vakko imzalı damatlığı tercih ederken Selin Özsüer, Elie Saab imzası taşıyan gelinliğiyle göz kamaştırdı. Genç çiftin görkemli düğün törenine katılan konuklar gecede sahne alan iki yabancı grup ve yabancı Dj’in çaldığı parçalarla doyasıya dans ederek geç saatlere kadar eğlendiler.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.