© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

TED’li Öğrenciler Pembe Köşk’te

TED’li Öğrenciler Pembe Köşk’te

Lozan barış antlaşmasının 90.yıldönümünde, İnönü Vakfının TED Ankara Koleji koordinatörlüğünde düzenlediği “Lozan Barış Antlaşması” konulu kompozisyon ve karikatür yarışmasının kazananları Pembe Köşk’te ağırlandı.
İnönü Vakfının TED Ankara Koleji koordinatörlüğünde düzenlediği “Lozan Barış Antlaşması” konulu kompozisyon ve karikatür yarışmasının kazananları İsmet İnönü’nün kızı Özden İnönü Toker ile biraraya geldi. Pembe Köşk’te gerçekleşen etkinliğe TED’in birçok ildeki şubesinden yarışmada ilk üçe giren yaklaşık 50 öğrenci katıldı. Eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Yekta Güngör Özden ve eski Milli Eğitim Bakanı Metin Bostancıoğlu’nun da katıldığı etkinlikte Özden İnönü, babası İsmet İnönü ve pembe köşk ile ilgili anılarını anlattı. Ayak üstü gerçekleşen keyifli sohbette öğrenciler geçmişe dair merak ettikleri tüm soruları Özden İnönü Toker’e ilettiler. Bütün sorulara içtenlikle yanıt veren Özden İnönü, öğrencileri ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.