© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Elitlerin Buluştuğu Düğün

Elitlerin Buluştuğu Düğün

Eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Yekta Güngör Özden’in torunu Özgür Küçüktaşdemir, yaşamını Güliz Öktem’le seçkin davetlilerin katıldığı düğün ile birleştirdi.
Büyükhanlı otel’de gerçekleşen düğün törenine yaklaşık 200 seçkin davetli katıldı. Konukların şıklığı ile göz kamaştırdığı düğünde eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Yekta Güngör Özden’in torunu Özgür Küçüktaşdemir, Güliz Öktem ile bir ömür sürecek mutluluğa evet dedi. Başkent Üniversitesinde okuyan çiftler arkadaş ortamında tanıştılar. Tanışma sonrası geçen zamanda arkadaşlıklarını ilerleten çift kısa sürede evlilik kararı aldılar. 14 Şubat sevgililer gününde evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan çift mart ayında nikah masasına oturdu. Oldukçe seçkin davetlinin katıldığı düğün töreninde çiftin ailesi ve eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Yekta Güngör Özden konuklarla yakından ilgilendi. Kokteyl havasında başlayan nikah töreni gelin ve damadın salona girmesiyle başladı. Nikah şahitliklerini Kudret Güven, Kamil Akıncı, Muharrem Özen ve Meltem Yılmaz’ın yaptığı törende mutlu çift kendilerini birbirine bağlayan deftere imzalarını atarak evlendiler. Mutlu çiftin balayı için tercihi ise Antalya oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.