© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Rixos’ta Mutluluğa Evet

Rixos’ta Mutluluğa Evet

Vanucci’nin ortaklarından Tufan Demirağ iki yıl önce tanıştığı Seda Sezen ile dünya evine girdi. Rixos Grand Ankara’da düzenlenen nikah törenine çok sayıda davetli katıldı.

Arkadaşları aracılığıyla tanışan ve evlilik yolunda ilk adımı 2010 yılında nişanlanarak atan mutlu çift düğün töreninde göz kamaştırdılar. Birbirine oldukça yakıştıkları gözlenen gelin ve damadın mutluluğuna Ali Demirağ, Hakkı Deniz, Nevzat Pakdil, Mustafa Özbey şahitlik ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.