© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Marriott’ta Görkemli Düğün

Marriott’ta Görkemli Düğün

Eski Devlet Bakanı Mustafa Yılmaz’ın iş adamı oğlu Tayfun Yılmaz, Sezen İsmailbeyli ile
dünya evine girdi.

Birbirleri ile tanışmaları uzun yıllara dayanan iş adamı Tayfun Yılmaz ile Sezen İsmailbeyli bir ömür sürecek mutluluğa “evet” dedi. Yaklaşık altı yıl önce iş ortamında tanışan mutlu çift, geçtiğimiz Şubat ayında nişanlandı. Uzun süreli birlikteliklerini, bir sonraki aşamaya taşımaya karar veren genç çift JW Marriott Otel’de düzenlenen şık bir düğünle evlendiler.
İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun olan Tayfun Yılmaz ile Başkent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Bölümü mezunu olan Sezen İsmailbeyli’nin balayı için adresleri ilk olarak ünlü tatil beldesi Bodrum olurken, Ege sahillerinden sonraki tercihleri ise Avrupa turu oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.