© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Büyük Aşkta Mutlu Son

Kamil Kabalak ile Aslı Vardar Bilkent Otel’de gerçekleşen rüye gibi bir düğün ile dünyaevine girdi.

Büyük Aşkta Mutlu Son

İsviçre’de Amerikan Koleji’nin işletme sahibi olan Kamil Kabalak ile Başkent Üniversitesi Rehberlik Bölümü mezunu Aslı Vardar Bilkent Otel’de gerçekleşen rüye gibi bir düğün ile dünyaevine girdi.

Genç çifti yakın dostları ve aileleri bu özel günlerinde yalnız bırakmadı.Kabalak ve Vardar çifti uzun yıllar önce iş ortamında tanışıp bir yıldır birlikte olduklarını dile getirdi. Dokuz ay önce aile arasında gerçekleştirilen bir nişan töreni ile evliliğe ilk adımlarını atan çift, herkesin salonda yerini almasının ardından kendileri için hazırlanan yoldan geçerek nikah masasındaki yerlerini aldılar. Nikah şahitliklerini Sinan Aygün, Kemal Önal, Zümrüt Karlıova, Ahmet Kardan üstlendi. Organizasyonu Es Styling’in üstlendiği gecede gönüllerince eğlenen çift balayına yılbaşı zamanı Miami’ye gideceklerini söyledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.