© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Maldivler’de Balayı

Maldivler’de Balayı

Kendi kurduğu firmada tatil danışmanı olan Çağrı Bozok, iç mimar Aybİke Mercanoğlu ile evlendi. Hilton Otel’de düzenlenen şık bir düğünle mutluluğa yelken açan çiftin mutluluğuna iki ailenin yakınlarının yanı sıra Başkent cemiyet hayatının tanınmış isimleri de tanıklık etti.

Şık düğünde, gelinin ebeveynleri Figen-Orhan Mercanoğlu ile Berrin-Raşit Bozok, konuklarla yakından ilgilendi. Otelin fuaye alanını dolduran davetliler, kokteyl eşliğinde uzun sohbetler ettiler.

El ele salona giren Çağrı Bozok ile Aybüke Mercanoğlu, alkışlar arasında nikah masasına ilerledi. Şahitlerin de onayını alarak ilişkilerini resmiyetleştiren çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Çiçeği burnunda çift düğün gecesinin ardından balayı adresleri olan Maldivler’e uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.