© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Balayı Adresi Dominik

Balayı Adresi Dominik

İhracatçı Cihan Tıraş ile Biyokimya Mezunu Merve Uzun Wyndham Otel’de düzenlenen şık bir düğünle dünya evine girdi. Amerika’nın New Jersey kentinde yaşayan çiftin Ankara’daki düğününde çifti aile üyeleri ve yakın dostları yalnız bırakmadı.

Geçen sene arkadaşları vasıtasıyla tanışan çiftin düğünü renkli anlara sahne oldu. İkilinin düğününe saatler öncesinde katılan davetliler, kokteyl eşliğinde bol bol sohbet etme imkanı yakaladı. Alkışlar eşliğinde davetlilerin huzuruna çıkan gelin ve damat bir buçuk yıllık ilişkilerini resmiyete döküyor olmanın heyecanını yaşadı. İkilinin şahitliklerini Ahmet Bulut ve Nilgün Tıraş üstlendi.Geç saatlere kadar devam eden gecede çift gece boyunca konukların tebriklerini kabul ederken bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Çift balayı için dünyanın en iyi plajları arasında yer alan Dominik Cumhuriyeti’ndeki Punta Kana’ya uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.