© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Güzelliğe Sihirli Dokunuşlar

Güzelliğe Sihirli Dokunuşlar

Dünya çapında onay ve takdir gören, kalıcı makyaj uygulamaları konusunda son teknolojiyi temsil eden Long Time Liner markasının Türkiye distribütörlüğü Ergül Keskin üstlendi.

Türkiye’de kalıcı makyaj konusunda deneyimli isim Ergül Keskin; doğal güzelliği ortaya koyan kontur uygulaması konusunda Long Time Liner Conture® Make-up Sistemi ile güzellik çözümleri sunuyor. Yılların bilgi birikimi ve deneyimi ile kalıcı makyaj ile ilgili tecrübelerini paylaşan Ergül Keskin; kadınları makyaj yenilemek,makyaj silmek gibi dertlerinden kurtarıp kalıcı makyaj ile ilgili bilgi birikimini paylaştı.Eğitim ve uygulama merkezini birleştiren deneyimli güzellik uzmanı doğal güzelliği kalıcı olarak yakalamanın sırlarını kadınlarla paylaştı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.