© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Les Ottomans’da Rüya Gibi Bir Düğün

Les Ottomans’da Rüya Gibi Bir Düğün

Süleyman Toplusoy ve İpek Çolakoğlu Les Ottomans’da düzenlenen muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler.

İşadamı Süleyman Toplusoy ile Banu-Hasan Çolakoğlu’nun kızları İpek Çolakoğlu, Les Ottomans’da hayatlarını birleştirdiler. Çiftin bu mutlu gününe yakın çevrelerinden, iş ve siyaset dünyasından oluşan seçkin bir davetli grubu katıldı. Çiftin şahitliklerini Aziz Torun, Zafer Balcı ve Didem Torun birlikte yaptılar. Toplusoy ve Çolakoğlu aileleri gece boyunca tebrikleri kabul ettiler. Nikahın ardından mutluluklarını aileleri ve yakın dostlarıyla paylaşan çiftin balayı tercihinin Yunan Adaları olduğu öğrenildi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.