© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yabancı Damat

Yabancı Damat

Damla Köseoğlu ve Hollandalı damat Sandor Hendriks, Bilkent Otel’de Osmanlı konseptiyle düzenlenen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. 6 yıllık birlikteliklerini ardından nikah masasına oturan eğlenceli çiftin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu.

Doktor çift Tansu- Füsun Köseoğlu’nun kızları bankacı Damla Köseoğlu ile Sıw- Jan Hendriks’in oğlu Hollandalı finans mühendisi Sandor Hendriks, Bilkent Otel’de düzenlenen şık ve geniş katılımlı bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Mutlu çiftin nikah şahitliklerini damadın yakın arkadaşı Joko Tenthof Van Norrden ve gelinin babaannesi Pelin Köseoğlu yaptı. Birbirlerini “hayatımın aşkı” diyerek tanımlayan genç çiftin tanışması, bundan tam altı yıl önce oldu. Gelin hanımın yüksek lisans yaparken, çalışmaya başladığı bankada Finans mühendisi olan Sandor Hendriks ile tanışmasıyla büyük aşkları başladı. Damla Köseoğlu’nu tanıdıktan sonra tam bir Türkiye aşığı haline gelen yabancı damat, katıldıkları bir gezi sırasında hayatının aşkına büyük bir sürpriz hazırladı. Metrelerce yükseklikteki balonda evlilik teklifi eden Sandor, gelin hanımdan gelen “evet” yanıtıyla mutluluklarını bir an önce resmiyete döktü. Genç çiftin balayı için tercihi ise ülkemizin en gözde tatil kentlerinden Antalya oldu. Mutlu çift balayının ardından Hollanda’nın Rotterdam şehrinde yaşamaya devam edecek.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.