© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Korcan Karar Evlendi

Korcan Karar Evlendi

Show TV’nin anchormani Korcan Karar,09.09.2009 tarihinde  13 yaşından beri arkadaşı olduğu Berna Özkan ile Çeşme Alaçatı’da evlendi. Berna Özkan’ın ablası Esra Özkan’ın sahibi olduğu Tipsy adlı mekanda düzenlenen mini düğüne çiftin en yakınları katıldı. Korcan Karar’ın bu özel gecede Saba Atay nikah şahitliğini üstlenirken Berna Özkan’ın şahitliğini ise ablası  Aytül Özkan üstlendi. Çiftin nikahını Alçatı Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç kıydı. Berna Özkan ile iki sene önce aşk yaşamaya başlayan Korcan Karar, Berna Özkan’a 03 nisan tarihinde doğumgünün de  evlenme teklifi ederek evlilik yolundaki ilk adımı atmış.

Alaçatı’nın taşlık yollarında romantik bir yürüyüş yaparak düğün alanına gelen Berna Özkan’ın gelinlik yerine tercih ettiği kıyafet Tauna Büyükçınar imzası taşırken Korcan Karar’ın takımı Armani şıklığını yansıtıyordu.

09.09.2009 tarihinde evlenmenin heyecanını yaşayan Korcan Karar,’’ Ben İzmirliyim, Berna’da İzmirli olduğu için bu özel tarih de evlenmeyi tercih ettik.9 Eylül İzmir için çok önemli bir tarih. İzmirli olmak  bir ayrıcalıktır. İkimiz de  doğduğumuz topraklardan, İzmirli olmaktan dolayı gurur duyuyoruz’’ şeklinde konuştu. Aile kavramanın kendisi için büyük önem taşıdığını sözlerine ekleyen Karar,’’ Toplumlar ailelerle bütünleşir ve var olur. Aile toplumun temel taşıdır’’ dedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.