© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Çoçukluk Aşkı Evlilikle Taçlandı

Çoçukluk Aşkı Evlilikle Taçlandı

Çınar Kasrı’nın sahibi Engin Tanalp ile Aslı Kibaroğlu şık bir törenle hayatlarını birleştirdi.
Ortaokul yıllarında tanışan çift dört yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Genç çifti özel günlerinde yakın arkadaşları ve akrabaları yalnız bırakmadı. Nikah hazırlıklılarının tamamlanmasının ardından davetliler ve şahitler önünde büyük bir çoşkuyla birbirlerine “evet” diyen çift daha sonra ilk danslarını gerçekleştirdi. Nikah şahitliklerini TMO Genel Müdür Yardımcısı Gökan Yazgı ile Prof. Dr. Ünsal Ban’ın gerçekleştirdiği düğünde mutlu çift törenin ardından balayı adresleri olan Kıbrıs’a uçtu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.